این بازی با پسوند Intergrade در اصل یک آپدیت گرافیکی برای این کنسول است. شما کودکی 12 ساله هستید که در غم و اندوه گم شده است و باید سرنوشت و آینده خود را در اروپایی نابود شده پس از انفجاری هستهای رقم بزنید. با توجه به اینکه شرکت سونی در مراسم رونمایی کنسول PS5 دو نسخه از آن را معرفی کرد، برای خیلیها این سوال پیش آمده که این دو نسخه چیست و چه فرقی دارد. سونی مدتی پیش از بازیهای جدیدترین نسل کنسول خود نیز رونمایی کرد. با اینکه بازی در ژاپن با استقبال و فروش متوسطی روبرو شد، اما موفقیت غیرقابل انتظار آن در غرب باعث در دستور ساخت قرار گرفتن قسمت اول بازی Dark Souls و بازیهای بعد از آن توسط استودیو FromSoftware شد. در ادامه قصد داریم شما را با پنج مورد از بهترین بازیهای PS5 آشنا کنیم. این اثر در ابتدا عنوان Gods & Monsters را یدک میکشید و به گفته یکی از توسعهدهندگان پس از ایجاد تغییرات گسترده در آن، نام Immortals Fenyx Rising بهتر میتوانست تجربهاش را توصیف کند.

 

این بازی به عنوان بازسازی بازی Final Fantasy 7 است که اولین نسخه ان در سال 1997 در ژانر نقش برای کنسول پلی استیشن منتشر شد ،و داستان آن به دنبال یک سرباز مزدور به نام کلاود استرایف است، که همراه با گروه تروریسم محیط زیست آوالانچ به نبردی علیه شرکت فاسد شینرا و سرباز سابق و سرکش شینرا به نام سفیراث میپردازد. این بازی هم اکنون در حال ساخت است و در سال 2021 در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. در نسخه جدید شاهد انتقامی جنونآمیز و خونینی هستیم که زمینهساز ماجراجویی بیانتهایی است و قلب تان را به تپش وامیدارد. نسخه جدید محصول شاهکار نتی داگ برای PS5 نیز عرضه شده است که اصلاً جای تعجبی ندارد. در نسخه جدید به جواب پرسشهای متعدد بدون پاسخ در نسخه Frozen Wilds میرسیم. در این بازی شما میبایست به جنگ علیه M.O.D.O.K برخیزید زیرا او میخواهد همه انسانهای جهش یافته و با قدرتهای غیر طبیعی را از بین ببرد. اما از آنجایی که بازیهای PS4 احتمالا مدت بیشتری کار کردهاند.

  برای خرید بازی های ps5 به لینک زیر مراجعه کنید. https://gameestop.ir/product-category/mahsolat/playstation/ps5/buy-ps5-game

در این مقاله سعی کردیم توضیحات جامعی در مورد بازی کار کرده PS5 ارائه دهیم. البته بدون شک بعد از عرضه PS5 و بازیهای مناسب برای آن، اطلاعات بیشتری در مورد بازیها و قیمت آنها به دست خواهد آمد. او از پیشرفتهای وسیع فنی در پلی استیشن ۵ صحبت کرده و گفته است که این بازی به خوبی از آن بهره میبرد. به همین دلیل است که بسیاری از آنها بازی کارکرده PS5 و PS4 را ترجیح میدهند. با وجود بسته شدن Telltale در میانه تولید The wolf Among us 2 و نقش بر آب شدن انتظارات بازیکنان این بازی، در سال 2019 از سر گرفته شدن ساخت این بازی موجب خوشحالی بسیاری از بازیکنان شد. این بازی در تعطیلات سال 2020 برای کنسولهای PS5 و سری کنسولهای Xbox X در بازار عرضه خواهد شد. داستان این نسخه مربوط به چند سال بعد از وقایع رخداده در نخستین سری است و این بار «الی» (Ellie) به شخصیت اصلی داستان تبدیل میشود. همچنین، بازی Returnal به طور کامل از ویژگیهای کنترلر Dualsense استفاده میکند تا بازیکن را تا جای ممکن در محیط بازی غرق کند. بدون تردید این بازی بهعنوان شاهکار دیگری از نتی داگ شما را غرق در دنیای مهیج و مرموز میکند.

 

فضاها و تصاویر خلق شده در این بازی بینظیر و بسیار چشم نواز است و میتواند کاملا بازیکن را غرق در خود کند. مجموعه آیگیم عرضه کننده انواع مختلف بازی برای کنسولهای گوناگون از جمله PS5 است. به نظر میرسد که دوال سنس هم از همین مشکل رنج میبرد. تمامی پس زمینههای این بازی توسط دست خلق شدهاند و کیفیت 4K این بازی کاملا نظر شما را جلب خواهد کرد. اما دیسکهایی که از نظر فیزیکی سالم هستند نیز همچنان ممکن است، بازی خوبی ارائه ندهند. از دیگر ویژگیهای شاخص بازی PS5 میتوان به بهبود گیمپلی، تقویت گزینههای مربوط به دیالوگها، بهبود قابلتوجه سیستم دوربین و تقویت فضای رعبانگیز بازی اشاره کرد. فضای حاکم بر جو بازی کاملاً تحت تأثیر تصمیمات شما قرار دارد. با اینکه هیچ معرفی و اعلام رسمی در مورد تولید بازی SIMS 5 در دسترس نیست، احتمال تولید و حضور این بازی برای کنسولهای نسل بعد وجود دارد. دنیای آخر الزمانی این نسخه بهلطف فناوریهای مورد استفاده برای واقعیتر کردن جلوههای تصویری مثل دنبالکردن پرتوی نور و همچنین ارتقای رزولوشن، نفس را در سینه حبس می کند و زمان بارگذاری بازی نیز کاهش یافته است. وجود خش یا خوردگی روی دیسک نشان از مشکل آن است.